Güncel

TOBB'DAN YARDIM KAMPANYASI...

TOBB'DAN YARDIM KAMPANYASI...

6 Ağustos 2021 16:33
-A

+A

       Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ülkemizin farklı yerlerinde meydana gelen Orman Yangınları nedeni ile yardım kampanyası başlattı. Kampanyaya başta TOBB olmak üzere Odalar ve Borsalar katılacak.  Kampanyaya ilimiz Oda ve Borsa da katılım sağlayacak.
Diğer taraftan bu kampanya ya destek olmak isteyen ilimiz Oda ve Borsa üyelerinin de ekteki banka hesapları aracılığı ile katılım sağlayabileceği Kırşehir Ticaret Borsası tarafından bildirildi. Genel Sekreterlikten Oda ve Borsa'lara gönderilen yazıda bu bilgiler aktarıldı:
       "Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı (Eğitim. Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı) tarafından Birliğimize gönderilen 16.07.2021 tarihli ve E-88440386-605.99-28112054 sayılı yazıda; kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sağlanmakta olan hizmetlerden yararlanırken karşılaştığı sorunların ve varsa çözüm önerileri ile taleplerinin somut hale getirilmesi amacıyla bir araştırma yürütüldüğü belirtilerek, bu araştırmada kullanılmak üzere üyelerimizin, oda ve borsalarımızın SGK'nın iş ve işlemlerine ilişkin;
-         Karşılaştığı sorunlar ile bu sorunlara dair taleplerinin ve çözüm önerilerinin,
-         Varsa daha önce hazırlanmış olan çalışma, rapor, araştırma vb. dokümanların,
-         Hukuk birimlerine iletilmiş dava konularının, öirliğimizce Kurumlarına iletilmesi istenmektedir.
Bu itibarla, yukarıdaki hususlara ilişkin görüş ve önerilerinizin word dosyası halinde 11.08.2021 tarihi mesai bitimine kadar Birliğimize yazı ekinde ve ayrıca mspm@tobb.org.tr adresine elektronik ortamda gönderilmesi hususunda gereğini rica ederim. Saygılarımla."


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku