Güncel

TSO Başkanı Yılmaz'dan Hisarcıklıoğlu'na tebrik

TSO Başkanı Yılmaz'dan Hisarcıklıoğlu'na tebrik

31 Mayıs 2019 07:06
-A

+A


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. RIFAT HİSARCIKLIOĞLU Türkiye’nin "En itibarlı iş dünyası sivil toplum lideri" seçildi.
Yıldız Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na göre Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin En itibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri seçildi.​ TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu mesajında, bu ödüle layık görülmekten dolayı onur duyduğunu belirtirken, bu ödülü sadece şahsına değil,  81 il ve 160 ilçedeki 365 Oda ve Borsa adına aldığını vurguladı.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yılmaz ; M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Türkiye’nin En İtibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri Seçilmesiyle ilgili bir mesaj yayınladı.
Başkan Yılmaz mesajında, “ Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) ve Türkiye İtibar Akademisi, 72 ilde 12 bin kişi ile saha çalışması yaparak Türkiye’nin en itibarlı marka ve kurumlarını belirlemiştir. M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun Türkiye’nin En İtibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri seçilmesi camiamız ve şahsım adına son derece memnuniyet vericidir. Çalışkanlığı , lider duruşuyla her zaman kendisinin yanında olduğumuzu ifade ediyor ve en samimi duygularımla tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum." açıklamalarında bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku