Güncel

TSO'DA İNŞAAT SEKTÖRÜNE İLİŞKİN TOPLANTI DÜZENLENDİ

TSO'DA İNŞAAT SEKTÖRÜNE İLİŞKİN TOPLANTI DÜZENLENDİ

21 Ekim 2019 07:03
-A

+A


Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nda Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun katılımı ile inşaat sektörüne yönelik bir toplantı düzenlendi.
Açılış konuşmaları, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın tarafından yapıldı.
Akabinde, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Sektörün sorunlarını ortak akılla çözmeliyiz;  bu nedenle bu toplantıyı organize ederek iskân, ruhsat, proje ve benzeri konularda sorunlarınız varsa çözüm önerilerini istişare etmek istedik” şeklinde açıklamada bulundu.
Oda tarafından  2. ve 10. meslek grubu üyeleri ruhsat alınamayan yerler, emsallerle ilgili sorunlar, kot farkından dolayı otopark girişlerinde yaşanan sorunlar, Belediye ve Kadastro parselasyonu konusunda zaman zaman yaşanan aksaklıkları Başkan Ekicioğlu’na ilettiler.
ODAMIZDA ÖZBEKİSTAN TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
Öte yandan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda Özbekistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Sn. Azizbek Salahiddinov katılımlarıyla Özbekistan Tanıtım Toplantısı düzenlendi.
Ülkemiz ile Özbekistan Cumhuriyeti arasında geliştirilebilecek sosyal, kültürel ve ticari işbirlikler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu, Özbekistan’daki ekonomi, sanayi ve yatırım alanlarındaki dönüşümler hakkında bilgilendirme yapıldı.
Tanıtım Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz ve Odamız Üyeleri katıldı.
Toplantı bilgilendirme sunumu, soru-cevabın ardından Özbek pilavı ikramıyla sonra erdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku