Güncel

TSO'dan Kurum ziyaretleri

TSO'dan Kurum ziyaretleri

8 Temmuz 2019 07:09
-A

+A


Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kırşehir'deki kurum müdürlerine bir dizi ziyaret gerçekleştirildi. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ve ekibi Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Kırşehir PTT İl Müdürlüğü ve Türkiye Kamu-Sen Kırşehir Şubesine ziyaret gerçekleştirdi.
KIRŞEHİR TSO’DAN İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ METİN ALPASLAN’A ZİYARET
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Bahadır , Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürü Metin Alpaslan’a ziyarette bulundular. Gerçekleştirilen ziyarette gündeme dair konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürü Metin Alpaslan ziyertçilerine teşekkür etti. Sıcak sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.
KIRŞEHİR TSO’DAN TÜRKİYE KAMU-SEN KIRŞEHİR ŞUBE BAŞKANI BİLAL TÜRK’E ZİYARET
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Bahadır , Türkiye Kamu-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk’e ziyarette bulundular. Gerçekleşen ziyarette başkandan bilgiler alınarak işçi – işveren konuları, istihdam, ekonomi ve gündeme dair konular görüşüldü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Kamu-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk ziyaretçilerine teşekkür etti. Ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku