Güncel

TULUMUNU GİYEN DR. AHMET HAKKI CEPHEYE KOŞTU

TULUMUNU GİYEN DR. AHMET HAKKI CEPHEYE KOŞTU

15 Aralık 2020 10:44
-A

+A

 

Sağlık Bakanlığı tarafından birkaç aylığına Sudan’ a görevlendirilen Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Uzman Hekim’ i Ahmet Hakkı görevini tamamlayarak memlekete döndü.
Pandemi sürecinin başladığı günlerde Sudan’ a görevlendirilen Op.Dr. Ahmet HAKKI’ yı pandemi polikliniğinde tulum içerisinde muayene yaparken  görüldü.
KBB Uzman Hekim’ i Ahmet Hakkı şu ifadeleri aktardı; 
" Öncelikle siz değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor bir dönemde Bakanlık tarafından Sudan’ daki çaresiz insanları muayene ve tedavi için gönderilmem benim için ne kadar gurur verici ise, doğup büyüdüğümüz memleketimden ayrı kalmak yıllardır sokaklarında aynı havayı teneffüs edip, sevincini, hüznünü paylaştığım, Hastanede hizmet ettiğim hemşerilerimin salgının ilk günlerinde yanında olamamakta beni bir o kadar üzdü. 
Allah’ a şükür geçtiğimiz günlerde geldik memleketimizdeyiz yine Kırşehir’ li hemşerilerimizin sağlığına hizmet ediyoruz. Hastane’ de, parkta, caddede, alışveriş merkezinde yine onlarla birlikte olmak büyük bir hazine benim için. Onlarda özlemişler sağolsun bize hal hatır sormaları bizi görüp ilgi göstermeleri benim için hiçbir şeye değişilemeyecek kadar büyük bir mutluluk. Vatandaşlarımız şunu çok iyi bilsin Asil Türk Milleti tarihinde her türlü savaşı, felaketi birlik ruhu ile aşmıştır. İnşallah bu sürecide bir ve beraber olarak hep birlikte aşacağız içinizi ferah tutun ve tedbiri elden bırakmayın yeter. "

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku