Güncel

ÜÇ HİLALİ YİNE ÇİÇEKDAĞI'NA DİKECEĞİZ

ÜÇ HİLALİ YİNE ÇİÇEKDAĞI'NA DİKECEĞİZ

14 Şubat 2019 07:43
-A

+A


MHP'li Çiçekdağı  Belediye Başkanı İsmail Deniz  Gazetemiz Kırşehir Memlekt'i ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli ile bir süre sohbet etti. 31 Mart'ta yapılacak olan Yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlandıklarını, ilçede çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacaklarını söyledi.  MHP'nin Çiçekdağı ilçesinde bir kale olduğunu ve bu kaleyi sonsuza dek koruyacaklarının altını çizdi. Başkan Deniz, yaptığı hizmetlerle ilçeye yeni bir imaj kazandırdıklarını belirterek,222222
"Belediyecilik bir ekip işidir. Birlikte hareket edildiğinde başarıyı yakalamak, ilçemiz için güzel hizmetler ortaya çıkarmak daha da kolaylaşacaktır. Birlikten kuvvet doğar. Hep beraber çalışarak daha yeni, başarılı, güzel çalışmalara imza atacağız. Belediyeciliği ben yaptım oldu zihniyeti’ ile hareket ederek yürütülemeyeceğiz.
 Bu görev tek kişinin kontrol edebileceği bir görev değil. Ekiple çalışılır. Ekip ifadesinden kastım gerçekten bu ilçede yaşayan bütün kesimleri içerisinde birleştiren bir meclis listesi olduğunu düşünüyorum" dedi.  Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ettiklerini ifade eden Başkan deniz sözlerine şöyle devam etti: "Bu güzel ilçe ve ilçede yaşayanlar en güzel hizmetlere layıktır. onun için ekibimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalışacağız ilçemizi Türkiye'nin örnek illerinden yapmaya gayret ediyoruz.  "MHP'nin geçmişten bugüne kadar yerel yönetimlerde elde etmiş olduğu başarılar milletimiz tarafından bilinmektedir. İnanıyorum ki bilinen bu gerçekten hareketle Çiçekdağı h halkı yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisine ve adaylarına güvenerek destek vermiştir ilçemize  hizmet etmek bizim için şereftir. Çiçekdağı'nın üç hilalin ahlaklı, çalışkan, dürüst, şeffaf, toplumcu, birleştirici, örnek gösterilen üretken belediyecilik anlayışıyla buluşturmak, ilçemizde yaşayan insanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için Çiçekdağımıza  adayı oldum. Açıklamamı bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in sözü ile bitirmek istiyorum. Biz gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünüyoruz, bize Allah'ın himayesi yeter, keremi yeter, bize milletimizin sevgi ve desteği yeter" diyerek 31 Mart'ta üç hilali yine Çiçekdağı'na dikeceğiz. Ben sahada olan ve halkımıza hizmet götüren bütün ekip arkadaşlarıma buradan teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.
            Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırşehir Memleket Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli Başkan Deniz'e başarılar diledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku