Güncel

Ülkücüler Doç. Dr. Onur Köksal'ın Yanısıra MHP ÇATISI ALTINDA TOPLANDILAR

Ülkücüler Doç. Dr. Onur Köksal'ın Yanısıra MHP ÇATISI ALTINDA TOPLANDILAR

24 Ocak 2019 07:45
-A

+A


31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Kırşehir Belediye Başkan Adayı  Doç. Dr. Onur Köksal, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları olmak üzere MHP Teşkilatı olarak  dün Ahi Çarşısı esnaflarını gezdiler. Ziyaretler kapsamında Gazetemiz Kırşehir Memleket'i ziyaret eden Kırşehir Belediye Başkan Adayı  Doç. Dr. Onur Köksal veMHP İl Teşkilatı  Gazetemiz Muhabiri Mustafa Çavuşla bir süre sohbet ettiler. MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal çarşı esnaflarına Projeleri hazırlarken alanlarında uzman akademisyenlerle birlikte çalıştığını ifade etti. Köksal, 15 Şubat tarihinde projelerini açıklayacaklarını söyledi.
Memleketin sahipsiz olduğunu ve yıllarca gelen yatırımların kaçtığını ve elde tutulamadığını, siyasi iradenin şehrin gelişmesinin lokomotifi olacak yatırımlara eğilmediği belirten Onur Köksal, Sütaş, jant fabrikası ve bir çok kimsenin bilmediği Cam fabrikasının telafisinin Kendi Belediye Başkanlığı döneminde “Az Parayla Çok İş Yaparak” telafi edileceğini belirtti.
Belediyenin borçlarını bir senede ödeyeceklerini ve toplamda istihdam odaklı  40 proje üretip şehrimize 450 milyon liralık yatırım sağlayacaklarını ifade eden MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.  Onur Köksal, Ülkenin et ihtiyacının büyük kısmının Kırşehir’deki hayvancılık  üzerinden giderildiğini fakat bir et entegre tesisinin bile bulunmadığı ifade ederek 7 milyon liraya yapacakları et entegre tesisleriyle şehrimize onlarca milyon liralık giriş sağlayacaklarını belirtti.
Konya’nın Torku, Cebel, Atiker, Mevlana Şekeri gibi markaları ve ürünleri ile yurt içi ve yurt dışına üretim yaptığını Kırşehir’in Futbol takımının Formasına konacak bir markasının bile bulunmadığı belirten Köksal,  “Ahi Baba markası yapacağımız markalardan bir tanesi olacak” dedi
Çarşı esnaflarından yoğun bir ilgiyle karşılanan MHP Kırşehir belediye Başkan Adayı Doç Dr. Onur Köksal, sözlerine şöyle devam etti; “Gönülleri hak bilerek Gönüller kırmamaya yemin ettik. Garibin, yetimin, fukaranın hakkını korumak için yola çıktık. Beddua etmemeye ve ettirmemeye and içtik. Kapılarımız hiç bir zaman kapalı olmayacak. Çünkü biliriz ki o kapı Hak kapısıdır. Milliyetçi Hareket ile içimizdeki o çalışma azmini tekrar harekete geçirmek için her türlü imkanı vatandaşlarımıza sunacağız. Bizler Gönül Dağı ile bağrı yananlarız bu yüzden bağırlar yakmayacağız. Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin ufkunda Önce Ülkem ve Milletim diyeceğiz. Bugün ne isek yarın da o olacağız. Velhasıl, Halkımız için Gönüllerin Hizmetçisi Ayakların Turabı Olmaya Geliyoruz. Rabbim Yar ve Yardımcımız Olsun." diyerek Kırşehir'e hizmete hazır olduğu söyledi.
 Öte Yandan asıl yardımların ihtiyaç sahiplerine gitmediğini belirten MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, Geçtiğimiz günlerde bir okulda ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulunarak kamuoyundan taktir almıştı. Her şey bu ülkenin güzel çocukları için olduğunu söyleyen Köksal, "Bizim niyetimiz belli. Elele verip Şirin Kırşehir'de güzel işler yapma zamanı. lütfen yapılan ve yapılacak olan yardımların asıl ihtiyaç sahiplerine gitmesini istiyorum " dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku