Güncel

Umut Medya'dan Gazetelerimize ziyaret...

Umut Medya'dan Gazetelerimize ziyaret...

13 Ocak 2020 07:05
-A

+A


Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ve Umut Medya Genel Müdürü Ferhat Yıldırım  gazetelerimize ziyarette bulundu. Kırşehir Memleket Gazetesi ve Yeni Yeşil Yurt gazetelerini ziyaret eden Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ve Umut Medya Genel Müdürü Ferhat Yıldırım ile Kırşehir gündemi ve basının sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Toplumun bilinçlenmesi hususunda çalışmalar yapan basın sektörü ve Kırşehir'de yerel basının sorunları değerlendirilen ziyarette yerel basına destek verilmesi konularında görüş birliğine varıldı.
Kırşehir yayın kuruluşlarının çıkar gözetmeden birlik içerisinde doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirilmesinin önemine değinilen ziyarette her türlü çalışmanın takipçisi olunacağı mesajı verilirken yerel basın sorunları ele alındı.
Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri imtiyaz sahibi Murat Sürmeli her türlü zorluk karşısında Kırşehir haberlerini doğrunun yanında ve yanlışın karşısında olarak halka ileten yerel basının unutulmamasını dile getirdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sürmeli, Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ve Umut Medya Genel Müdürü Ferhat Yıldırım 'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku