Güncel

Uzm. Dr. Serap Kayhan, Özel Musa Gül Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı

Uzm. Dr. Serap Kayhan, Özel Musa Gül Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı

8 Aralık 2021 10:36
-A

+A

        Özel Musa Gül Hastanesi Dermatoloji kadrosuna Uzm. Dr. Serap Kayhan’ı ekleyerek hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Kırşehir halkına kaliteli sağlık hizmetini sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda Dermatoloji bölümüne Uzm. Dr. Serap Kayhan’ı kadrosuna kazandırarak devam ettiklerini yaptıkları yazılı açıklama ile duyuran hastane yönetimi yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verildi.
        “ Halkımıza sunduğumuz sağlık hizmetleri gün geçtikçe kalitesini yükselmektedir. Bu hedef doğrultusunda alanında uzman hekimlerle anlaşmalarımız devam etmektedir. Alanında oldukça deneyimli ve başarılı olan Kayhan’ın bu zamana kadar görev yaptığı yerlere, Dermatoloji branşında her türlü muayene, tetkik, işlem ve tedavilerinin yanında; cilt sağlığı ve hastalıkları (cilt lekeleri, sivilce izleri), cilt bakım ve kozmetik işlemleri ( dolgu, botoks, PRP, Mezoterapi, Lazer ), cilt mantar hastalıkları, ergenlik sivilceleri (akne), sedef hastalığı (Psoriasis), her türlü egzamalar, cilt enfeksiyon hastalıkları ve cilt alerjileri (Ürtiker) gibi çok  teşhis ve tedaviyi başarı ile gerçekleştirmiş ve bundan böyle tüm bilgi-birikimini Kırşehir ve çevre illeri için devam ettirecektir.
Özel Musa Gül Hastanesi’nde bugün itibariyle hasta kabulüne başlayan Dermatoloji  Uzmanı  Kayhan, Özel  Musa Gül Hastanesinde Kırşehir ve çevre illerdeki vatandaşlara hizmet vermekten gurur duyacağını belirterek, hastanenin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Halkın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini söyledi.
Özel Musa Gül Hastanesi olarak ailemize yeni katılan Dermatoloji Uzmanı Serap Kayhan’a görevinde başarılar diliyor, bizimle birlikte insanların hayatlarında gülümsemeleri eksik olmasın diye yapacağı hizmetlere şimdiden teşekkür ediyoruz…
SERAP KAYHAN KİMDİR?
        1981 yılında Bolu’da doğdu.1999 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dermatoloji kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı.2010 yılında Dermatoloji uzmanı oldu.2010 yılında Ağrı Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini yaptı.2011-2017 yılları arasında Eskişehir Devlet Hastanesinde Dermatoloji uzmanı olarak çalıştı.2017-2021 yılları arasında Bolu Devlet Hastanesinde Dermatoloji uzmanı olarak çalıştı. Birçok yurtiçi kongreye ve kurslara katılmış olup bilimsel çalışmalarına da devam etmektedir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku