Güncel

Vali Akın'dan Gazetemize kutlama mesajı

Vali Akın'dan Gazetemize kutlama mesajı

14 Nisan 2021 16:01
-A

+A

          Gazetemiz Kırşehir Memleket 44. Kuruluş Yılını kutluyor ve gazetemiz için kutlama mesajları iletilmeye devam ediyor. Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Gazetemiz Sahibi Murat Sürmeli'ye ilettiği mesajında 44. yılımızı kutladı. Vali Akın, mesajında şunları kaydetti:
"Dünya ve ülke gündeminde yaşanan gelişmeleri kamuoyuna aktararak toplumu bilgilendirme görevini yerine getiren basın kuruluşları, demokratik ve şeffaf yönetim anlayışının vazgeçilmez unsurlarından birisidir.
          Mesleğin getirdiği ahlaki kuralları göz ardı etmeden, ilkeli ve tarafsız yayın anlayışı ile görevini yerine getirmeye çalışan basın mensupları, halkımızın doğru bilgiye ulaşmasında, kamusal sorunların en kısa sürede çözülmesinde ve ülkemizde demokrasi kültürünün gelişmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.
          Bu bilinçle ilimizde yayın hayatına devam eden Kırşehir Memleket Gazetesi’nin de halkımızı bilgilendirme görevini daha uzun yıllar sürdüreceğine inanıyorum.
          Bu duygularla, Kırşehir Memleket Gazetesi’nin 44. Kuruluş Yıldönümüne ulaşmasında emeği geçenleri kutluyor, şahsınızda tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum. "

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku