Güncel

VALİ AKIN ENGELLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ AKIN ENGELLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

4 Ocak 2019 07:07
-A

+A

Vali İbrahim Akın, Şirin Kırşehir Engelliler Derneği’ni ziyaret ederek ilimizdeki engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Ziyaretinde Dernek Başkanı Servet Avkapan’dan dernekte yürütülen faaliyetler ve dernek üyeleri hakkında bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim Akın, engelli kardeşlerimizle sohbet ederek sorunlarını dinledi.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, engelli bireylerimizin her zaman hayatın içinde olmalarını arzu ettiklerini söyledi.
Her insanın engelli adayı olduğunu her an hatırlaması gerektiğini, bundan dolayı engelli vatandaşlarımıza her zaman sevgi ve şefkatle yaklaşmak gerektiğini belirten Vali  İbrahim Akın, “Devletimiz son yıllarda yaptığı kanuni düzenlemelerle, engellilerimizin sosyal ve ekonomik hayatta aktif olmalarını ve topluma daha kolay adapte olmalarını hedeflemiştir. Bizler de engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için ilimizde önemli çalışmalar yürütmekteyiz. Bugünkü ziyaretimizde, dernekte yürütülen faaliyet hakkında ve normal hayatları üzerine engelli kardeşlerimizle güzel bir sohbet gerçekleştirdik ve isteklerini dinledik. Engelli kardeşlerimizle bir araya gelmiş olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyor, engelli evlatlarımızı sabırla ve büyük fedakârlıklarla büyüten ailelerine de teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyaret, Dernek Başkanı Servet Avkapan ve engelli vatandaşlarımızın Valimize ziyaretinden ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmeleri ile sona erdi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku