Güncel

VALİ AKIN KIRŞEHİR MEMLEKET GAZETESİNİNİ 43. YILINI KUTLADI

VALİ AKIN KIRŞEHİR MEMLEKET GAZETESİNİNİ 43. YILINI KUTLADI

16 Nisan 2020 11:42
-A

+A

 
Kırşehir’in en köklü gazetelerinden olan Kırşehir Memleket Gazetesi 43. yaşına girdi. Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Memleket Gazetesinin 43. Yılını kutladı. Akın mesajında;
“Dünya ve ülke gündeminde yaşanan gelişmeleri bizlere aktaran, bunun yanı sıra toplumu bilgilendiren ve demokrasi kültürünün gelişmesine katkıda bulunan basın kuruluşları, yaşadığımız yüzyılda varlığına en çok ihtiyaç duyulan kurumlar arasında yer almaktadır.
Toplumsal sorunların çözüme kavuşması ve devletle vatandaş arasındaki iletişimin güçlenmesinde önemli bir rol üstlenen basının, meslek ilkeleri doğrultusunda halkımızın ve ülkemizin menfaatlerini gözeterek doğru ve tarafsız bir şekilde yayın yapması basının etkinliğini daha da arttıracaktır.
Yıllardır bu alanda verdiği emekle ilimizin köklü basın kuruluşları arasında yer alan Kırşehir Memleket Gazetesi’nin halkımızı bilgilendirme görevini daha nice yıllar sürdüreceğine inanıyorum.
Bu duygularla, Kırşehir Memleket Gazetesi’nin 43. Kuruluş Yıldönümünü en içten dileklerimle kutlar, şahsınızda tüm çalışanlarınıza sevgilerimi sunarım.” İfadelerine yer verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku