Güncel

Vali AKIN Okullarda İncelemelerde Bulundu

Vali AKIN Okullarda İncelemelerde Bulundu

7 Kasım 2019 07:59
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın, Öğretmen Ömer Aydın İlk ve Ortaokulu ile 30 Ağustos Zafer İlkokulunda incelemelerde bulundu.
Programına Öğretmen Ömer Aydın İlkokulunu ziyaret ederek başlayan Valimiz Sayın İbrahim Akın, Okul Müdürü Recep Sulubulut’tan okulun durumu ve öğrenciler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden  Vali AKIN , Türkçe bilmeyen öğrenciler için açılan Uyum Sınıflarını da ziyaret etti.
Ardından 30 Ağustos Zafer İlkokuluna geçen Vali  İbrahim Akın, Okul Müdürü Hüseyin Yaşar’dan bilgiler aldı ve öğrencilerle öğle yemeği yedi.
Ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da artırmak için çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali  İbrahim Akın, eğitimde marka kent olan ilimizde eğitim hayatını önemsediklerini vurguladı.
Öğrencileri bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlerimize saygılı bireyler olarak yetiştirme gayretinde olduklarını ifade ede Vali AKIN, “Öğrencilerimizin sadece derslerinde ve sınavlarda değil, hayatın her alanında başarılı olmaları için çalışmalar yürütülmektedir. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlamada öğretmenlerinizin ve ailelerinizin de payı büyük. Bu vesileyle, tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in de yer aldığı program, Vali İbrahim Akın'ın okul binasında incelemelerde bulunması ve öğretmenlerle yaptığı toplantı ile sona erdi. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku