Güncel

Vali İbrahim Akın, Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı

Vali İbrahim Akın,  Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı

17 Haziran 2019 07:50
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sıdıklı İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.
Sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıtan ve öğrencilere çeşitli nasihatlarda bulunan Valimiz Sayın İbrahim Akın, öğrencilerden yaz tatilinde bol bol kitap okuyarak tatili iyi değerlendirmelerini istedi.
 Öğrencilere hedeflerini soran ve bu hedeflere ulaşmak için emek verip gayret etmek gerektiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Bugün Kırşehir genelinde toplam 233 okulda 44.397 öğrencimiz karne alıyor. Öğrencilerimiz yaz tatilini iyi değerlendirerek hem bedenen hem de ruhen dinlenmeli ve gelecek sezona zinde başlamalıdır. Ülkemizin gelecekteki yöneticileri olan çocuklarımız, ileride bizlerin yerine geçecekler. Öğrencilerimizi geleceğe ne kadar iyi hazırlarsak, ülkemizin geleceği de o kadar iyi olur. Karne alan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, ailelerine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyorum.” dedi. Karne dağıtım programı,  Vali Akın ve beraberindekiler tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ile sona erdi.
 Karne dağıtım programında Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Murat Mucuk, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler yer aldı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku