Güncel

Vali İbrahim Akın, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali İbrahim Akın, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

29 Kasım 2018 07:40
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın, düzenlenen toplantıda köy ve mahalle muhtarıyla bir araya geldi.
Toplantıya Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, ilgili kurum amirleri, merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Toplantıda konuşan Vali  Akın, muhtarlarımızın idari yapı içerisinde, vatandaşımızın devlete en yakın kapısı olan kişiler olduğunu söyledi.
Muhtarların, halkın talep ve sorunlarının üst mercilere iletilmesinde önemli bir rol üstlendiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Demokrasimizin yapıtaşlarından birisi olan muhtarlarımız, bulundukları köy veya mahallelerin ihtiyaçlarının tespiti ve yetkili mercilere iletilmesinde aracılık vazifesi ifa etmektedir. Muhtarlarımızın da yaptıkları hizmetin öneminin farkında olarak görevlerini ifa ettiğini düşünüyorum. Bugünkü bu toplantıda da sizlerden gelecek olan talepleri ve çözüm bekleyen sorunları ilgili kurum amirleri ile değerlendirmeye çalışacağız. Amacımız, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır.” dedi.
Toplantı, Sayın Valimizin muhtarların talep ve sorunlarını dinlemesi ile sona erdi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku