Güncel

VALİ İBRAHİM AKIN’IN “BABALAR GÜNÜ” MESAJI

VALİ İBRAHİM AKIN’IN “BABALAR GÜNÜ” MESAJI

18 Haziran 2021 16:18
-A

+A

        Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Babalar Günü dolayısı ile mesaj yayımladı. Vali Akın mesajında şunları kaydetti: "Toplumsal olarak güçlü olmamızı sağlayan temel unsurların başında aile kurumuna verdiğimiz önem gelmektedir.
         Acı ve mutlulukların birlikte paylaşıldığı, milli ve manevi değerlerin vücut bulduğu ailenin temel direği ise sevgili babalarımızdır. 
         Hayatı boyunca ailesinin ayakta kalması, eş ve çocuklarının huzur ve mutluluğu için her türlü fedakârlığı gösteren kıymetli babalarımız, sevgi, saygı ve hürmetin en güzeline layıktır.
         Aile içerisinde üstlendiği sorumluluğu büyük bir özveriyle yerine getiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız olarak bizlere sunan babalarımızın tek isteği ise hayatı boyunca üzerine titrediği çocuklarının mutlu bir ortamda büyümesi, iyi bir terbiye ve eğitim alarak ailesine ve ülkesine faydalı bireyler olarak yetişmesidir.
         Bunun için maddi ve manevi tüm imkânlarını seferber ederek bizim iyi bir geleceğe ulaşmamız için mücadele veren, hayat tecrübeleriyle yolumuzu aydınlatan, varlıklarıyla onurlandığımız babalarımızı bir evlat olarak sadece bu anlamlı günde değil her zaman hatırlamalı, gönüllerini hoş tutmalı, saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz.
         Bu duygularla gece gündüz demeden ailesi ve ülkesi için özveriyle çalışan tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyorum. Kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir hayat dileklerimle, ahirete intikal etmiş babalarımızı da rahmetle anıyorum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku