Güncel

Vali İbrahim Akın’nın eşi Saliha Akından huzur evine ziyaret

Vali İbrahim Akın’nın eşi Saliha Akından huzur evine ziyaret

23 Mart 2019 08:42
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti.
Ziyaretinde Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Saliha Akın’a Vali Yardımcılarının eşleri, Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü eşi Aysun Yıldız, Kütüphane Müdürü Şehnaz Taş, Kırşehir Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu ve üyeleri ile Huzurevi yöneticileri eşlik etti.
Saliha Akın, programda yaptığı konuşmada, Huzurevinde kalan değerli büyüklerimizin hayatlarını huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmelerini temenni ettiklerini söyledi.
Büyüklerimizin tecrübeleri ile kendilerine yol gösterdiğini ifade eden Sayın Valimizin eşi Saliha Akın, “Bizlerin en kıymetli hazineleri olan yaşlılarımızı sık sık ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Onların hakkını ödeyemeyiz. Kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz. Sadece bu özel günde değil her zaman onları ziyaret etmemiz, onlara sevgiyle, saygıyla yaklaşmamız milletçe onlara verdiğimiz değerin bir ifadesidir. Bu duygularla, tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor; sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’ın ziyareti, Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etmesi ve onlara çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku