Güncel

VATAN KARGO KIRŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI

VATAN KARGO KIRŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI

10 Mart 2021 16:02
-A

+A

        Vatan Kargo Kırşehir Şubesi 5 Mart 2021 günü faaliyete başladı.
        Kırşehir Merkez Medrese Mahallesi üzerinde hizmet verecek olan Vatan Kargo Şubesi, kargo alım-dağıtım işlerine başladı. Son teknolojiye uygun olarak ülke genelinde dağıtım ağını kuran Vatan Kargo; adresten kargoları alarak adresine teslim ediyor. Vatan Kargo Kırşehir Şubesi; güler yüzlü ve kendi alanında tecrübeli kadrosuyla hizmet veriyor.
Şube yöneticisi Hasan Kayışlı; "Vatan Kargo, Türkiye geneli 75 ilde 312 şube, 28 aktarma merkezi ile vatandaşa hizmet vermektedir.Kırşehirimize hizmet vermekten mutlu ve gururluyuz.Bilindiği üzere pandemi süreci ile birlikte lojistik sektörüne olan ihtiyaç artmıştır.Öncelikli amacımız vatandaşların kargo firmaları hakkındaki ön yargıları yıkmak, Kırşehir'de kargo taşımacılığına yeni bir çehre kazandırmak tır.Güleryüzlü, kaliteli,güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet vererek, halkımızın memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Medrese Mahallesi 87.Sokak No:8/A (Aktaş Durağı Yanı)adresinde hizmet vermekteyiz. Halkımızı çayımızı içmeye bekliyoruz. İletişim Tel: 0386 213 38 38" dedi.
VATAN KARGO KIRŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI
       ‘Müşteri memnuniyetini’ en ön planda tutacaklarını söyleyen Vatan Kargo Kırşehir Şube yöneticisi Hasan Kayışlı, ellerinden gelen hizmetin en iyisini yapmak için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti. Kayışlı; “Vatan Kargo, Türkiye geneli 75 ilde 312 şube, 28 aktarma merkezi ile vatandaşa hizmet vermektedir.
VATAN KARGO KIRŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI
      Kırşehirimize hizmet vermekten mutlu ve gururluyuz. Bilindiği üzere pandemi süreci ile birlikte lojistik sektörüne olan ihtiyaç artmıştır. Öncelikli amacımız vatandaşların kargo firmaları hakkındaki ön yargıları yıkmak, Kırşehir’de kargo taşımacılığına yeni bir çehre kazandırmak tır. Güler yüzlü, kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet vererek, halkımızın memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedefliyoruz.
      Kırşehir Memleket Gazetesi olarak Vatan Kargo Şube Yöneticisi Hasan Kayışlı ve ekibine hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diliyoruz...
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

İCRADAN SATILIK 4+1 DAİRE!

15:07 - 16 Nisan 2021

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK

15:01 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR...

14:51 - 16 Nisan 2021

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku