Güncel

VATANDAŞIN YÜZÜNE KAPANMAYAN KAPI

AK Parti binasında sorunlarını anlatmak için kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen İl Başkanı Muzafer Aslan, vatandaşları dinleyerek sıkıntılarını tek tek not alıyor.

VATANDAŞIN YÜZÜNE KAPANMAYAN KAPI

26 Aralık 2018 07:37
-A

+A


 
            Kırşehir'de 2011'de yapılan genel seçimlerde AK Parti’den Kırşehir Milletvekili seçilen ve bu görevini 4 yıl sürdürdükten sonra Parti Genel Merkezi tarafından Adana, Gaziantep ve Kilis Bölge Sorumluluğu görevi verilen Muzaffer Aslan, Mustafa Kendirli’nin istifası ile boşalan İl Başkanlığına atanmıştı. Göreve geldiği günden bu yana makam odasının kapısını hiç kapatmayan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü için her gün İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşmeler yapıyor. Bunun yanı sıra ilçe içe, kasaba kasaba ve köy köy gezen İl Başkanı Muzaffer Aslan, burada halkla birlikte sohbet edip, sıkıntıları dinliyor. 
AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, hiç kimseye AK Parti kapısının kapalı olmadığını belirterek, halkın hizmetkârlığı için çaba harcadıklarını belirtti. Aslan, her gün belirli saatlerde halkın sorunlarını dinlemek için ayırdığını dile getirerek " Vatandaşlarımızın yaşadığı sorunlar karşısında yalnız olmadıkları, onlardan biri olarak her gün vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve onlarla görüşmeler yapıyoruz. Burada engelliden tutun da toplumun her kesiminden insanla buluşuyoruz.  Her gün bir İl Başkan Yardımcımda Parti binamızda nöbet tutarak, benim olmadığım saatlerde halkımızın taleplerini dinliyor. Onların sıkıntılarını dinliyor olmamızın verdiği mutluluk, gözlerinden okunuyor. İnsanlara dokunma ve gönüllerine girmenin en güzel yollarından biri de budur. Anında pratik çözümler üretmektir. Zaten siyasetçi çözüm üretmek için vardır. Bunu her yerde, her noktada icra etmeye çalışıyoruz.  Biz halkımız adına siyaset yapıyoruz, onların karşılaştıkları sorunların çözümü için etkin çözümler üretme önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Kapımız her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır. Yaşanılan sorunların çözümü için de gerek Milletvekillerimiz gerekse de Belediye Başkanlarımız bizlere bu yönde katkılar sağlıyorlar. Halkımızla hemhal olma adına ortaya koyduğumuz bu uygulama, bundan sonra da devam edecek" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku