Güncel

YAPILAN DENETİMLER BAŞARIYLA TAMAMLADI

YAPILAN DENETİMLER BAŞARIYLA TAMAMLADI

9 Ocak 2020 07:18
-A

+A


2014 yılında, 4 yönetim sistemine başvurup, Türkiye’de aynı anda 4 sisteme sahip tek Oda olan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda Türk Loydu tarafından yapılan periyodik denetimler gerçekleşmeye devam ediyor.
Türk Loydu Vakfı’nın yetkili uzmanları tarafından gerçekleştirilen denetimler sonunda, 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sitemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ni entegre bir şekilde uygulayan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, bu sistemlerle ilgili yapılan bir denetim daha başarı ile tamamladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan  Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz: "Üyelerimize daha iyi hizmet vermenin yolunun Odamızı kurumsallaştırmak olduğu bilincinden hareketle; 2014 yılında, 4 ayrı yönetim sistemine başvurup ve aynı anda 4 yönetim sisteminin de sahibi olan Türkiye’deki tek Oda olma özelliğine kavuşmuştuk. Bugün Türk Loydu tarafından Odamızda entegre bir şekilde uygulanan, 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri ile ilgili yapılan periyodik denetimleri başarı ile tamamladık. Köklü Gelenek, Vizyonlu Gelecek anlayışımızla, üyelerimize daha iyi hizmet vermek için yaptığımız çalışmalara yenilerini ekleyeceğiz.’’ dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku