Güncel

Yarışmayı kazanana büyük ödül!

Yarışmayı kazanana büyük ödül!

17 Eylül 2019 07:23
-A

+A


Toprağın, tarımın, ormanı ve suyun önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan "11. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması", Genel, Çiftçi, Öğrenci, Tema, Tarım ve Orman Bakanlığı Çalışanları ve DenizBank Çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor. Tema kategorinin konusu 2019 yılında "Su" olarak belirlenmişti.
Yarışmacılar tarım, hayvancılık, orman, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, her türlü tarım hareketliliğinin işlenmesi, üretici, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 11. Tarım ve İnsan Fotoğraf yarışmasının son başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olarak belirlendi. Yarışmaya katılacak olanlara duyuruda bulunan Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri; “Tarımın, toprağın, ormanın ve suyun önemi konusunda duyarlılığın artırılması, tarımsal gelişmeler ile tarım, orman, doğa ve çevre ile insan ilişkilerini estetik öznel bakış açısıyla belgesel olarak arşivlerde yerini almasını sağlamak amacıyla düzenlenen 11. Tarım ve İnsan Fotoğraf yarışması 30 Eylül 2019 tarihinde sona erecek. 2019 yılı teması Su olarak belirlenen yarışmada katagoriler bazında çeşitli ödüller yer alıyor. Yarışmaya katılım ve ayrıntılı bilgilere http://www.tariminsan.com internet sitesinden ulaşılabilir. “ dedi.
Yarışma ödülleri de netlik kazandı. Birinci olan yarışmacıya bir bankadan 10 bin TL’lik hediye çeki, İkinciye 8 bin TL, üçüncüye ise 6 bin TL  ödül verilecek.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku