Güncel

YEDAM Görevlileri Kaymakam Muhammed Berat BERDİBEK’i Ziyaret Etti

YEDAM Görevlileri Kaymakam Muhammed Berat BERDİBEK’i Ziyaret Etti

25 Eylül 2020 16:27
-A

+A

 

        Yeşilay'ın sitesinde yayınladığı verilere göre; Türkiye’de ve dünyada hızla tütün, alkol ve uyuşturucu madde alım oranları arttığı, maddeye başlama yaşları gittikçe düştüğü, diğer bağımlılıklar gibi teknoloji ve kumar bağımlılığının da kişiye, aileye ve topluma psikolojik, sosyolojik ve ekonomik zararlara yol açtığı, bağımlılığın kişinin bedensel, ruhsal ve sosyal hayatını olumsuz etkilediği, toplumun felaketi sayılabilecek bağımlılıkları engellemenin ancak iyi bir koruyucu halk sağlığı yaklaşımıyla mümkün olduğu, belirtilmektedir. 
            Yeşilay Danışmanlık Merkezi görevlileri gerekli çalışmalar için Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat BERDİBEK’i Makamında ziyaret etti.
Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) danışmanlık hizmetleri ve rehabilitasyon konularında bilgilendirme yaptı. Kaymakam Berdibek YEDAM görevlilerine çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Yeşilay Danışmanlık Merkezi görevlileri de Kaymakam BERDİBEK'e  bağımlılıkla mücadele hususunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku