Güncel

YENİCE MAHALLESİNE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİM

YENİCE MAHALLESİNE EN İYİ  ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİM

31 Ekim 2018 07:52
-A

+A


2019'un  Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlere 5 ay bir süre kala, muhtar adayları şekillenmeye başladı.  Kırşehir Yenice  Mahallesi muhtar adayı Recep Şahin, kimseyi ötekileştirmeden hizmet için aday olduğunu söyledi. Şahin, "Bu mahallede oturan tüm vatandaşları kardeşçe kucaklayacağım. Herhangi bir ayrımcılığa gitmeyeceğim. Muhtar seçilmem durumunda Bana oy verene de vermeyene de aynı hizmeti götüreceğimden kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 
31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi Yenice Mahallesi muhtar Recep Şahin, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yenice mahallesine en iyi şekilde hizmet edeceğini belirten Recep Şahin, mahallenin tüm sorunlarını bildiğini söyledi. Şahin, sözlerine şöyle devam etti;  "Mahallede birçok sorun var.
            Bu sorunları gidermek için bu göreve talibim. Mahallede kim ya da kimlerin sorunu varsa onlarla  tek tek ilgileneceğim ve bu sorumluluğu taşıyacağım. Azalarımla beraber istişare edeceğim, eksiklerimizi dosya haline getirip ilgili makamlara götüreceğim ve hizmet isteyeceğim. Tuttuğumu koparmak adına mahallem için uğraşacağım.  Geniş bir çevreye sahibiz. Mahallemizde herkesin ve her kesimin sorunlarını biliyoruz. Mahallemize hizmet etmek amacıyla muhtar adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Muhtarımız Rahmetli Veli Cihan güzel hizmetler yaptı. Aynı şekilde hizmetlerin aksamaması adına bu hizmetlerin devamı için aday oldum. Merhum muhtarımız Veli Cihan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere iki dönem bu mahalleye muhtarlık görevimde hizmet verdim. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır." dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku