Güncel

Yerel Meclisten, Genel Meclise Ziyaret

Yerel Meclisten, Genel Meclise Ziyaret

5 Ekim 2018 07:41
-A

+A

 

İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ve meclis üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde Kırşehirli Milletvekilleri AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat DÜZGÜN,  CHP Ankara Milletvekili Yıldırım KAYA, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı TURAN, Kırşehir AK Parti Milletvekili Mustafa KENDİRLİ ve MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili  Sadır DURMAZ' I Makamlarında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İl Genel Meclis Başkanı ve üyeleri tarafından yapılan ziyarette Milletvekilleri idarenin çalışmaları hakkında bilgilendirildi. Ziyarette Kırşehir İl Özel İdaresi kanalı ile yapılan hizmetler konusunda bilgilendirme yapan İl Genel Meclis Başkanı ve Meclis üyeleri Milletvekillerine çalışma alanları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Kırşehir’in birliktelik içerisinde büyüyeceğini de ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, “Kırşehir, büyüyen ve gelişen bir şehir, Türkiye'ye örnek projeler ve hizmetleri gerçekleştiren Kırşehir İl Özel İdaresinin karar mercii olan İl Genel Meclisi'nde görev alan ve Kırşehir halkına hizmet noktasında büyük bir uyum içerisinde çalıştığımız iktidar ve muhalefet meclis üyelerimizin katılımı ile yaptığımız ziyarette çalışmalarımıza büyük destek veren milletvekillerimize teşekkür ederek yeni dönemdeki görevlerinde başarılar diledik. Dedi.  İnşallah bizler her dönemde olduğu gibi bu dönemde de İl Genel Meclisi ile de istişare halinde çalışmaları arttırarak yolumuza kaliteli hizmet anlayışı ile devam edeceğiz” diye konuştu.
Yapılan ziyaret sonrasında İl Genel Meclis Başkanı Dulkadiroğlu, Kırşehirli milletvekillerine ilimizde yapılacak ve yapılmakta olan çalışmaların yerinde görülmesi ve her ortamda desteklenmesi adına ilimize davet etti.
Karşılıklı istişarenin yapıldığı ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku