Güncel

Yılmaz, Özel İdare Personeli İle bir araya geldi

Yılmaz, Özel İdare Personeli İle bir araya geldi

26 Ocak 2019 07:13
-A

+A


 
Genel Sekreter Kurtuluş Yılmaz, İl Özel İdare Personel Ltd. Şti. Çalışanları İle İstişarede Bulunarak Teşekkür Etti.
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, İl Özel İdare Personel Ltd. Şti. çalışanları ile genel konular hakkında görüştü. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Kırşehir’de meydana gelen yoğun kar yağışı sırasında ve sonrasında Kırşehir’in her bölgesinde karla mücadele çalışması yaparak vatandaşların ulaşımını kolaylaştıran İl Özel İdare Personel Ltd. Şti. çalışanlarına teşekkür etti.
Sohbet havasında geçen toplantıda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz; “ Tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimizde de yoğun kar yağışı vardı. Bizim bu kar yağışı sırasındaki amacımızın her yere ulaşabilmek, her yerdeki vatandaşımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmek olduğunu belirterek, siz İdaremiz karla mücadele ekibi personelleri, yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda gece-gündüz demeden yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu yoğun karlı günleri kazasız belasız atlattık. Biz büyük bir aileyiz. Herkes sorumluluğunu bilerek görevini yaptığı takdirde hizmetlerimiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Zorlu koşullarda ilçelerimizin en uç noktasına kadar ulaştınız. Bu çalışmalarda şunu gördük ki vatandaşlarımız bizleri ve ekiplerimizi sahada görünce işimizi ne kadar fedakârca yaptığımızın farkına vardılar” dedi. 
Ayrıca personellerin istek, talep ve önerilerini dinleyen Genel Sekreter Kurtuluş Yılmaz “bu gibi toplantıları belirli zamanlarda tüm mesai arkadaşlarımızla da yapacağız. Hepinize teşekkür ediyorum. Ellerinize, emeklerinize sağlık” dedi.
Daha sonra, yapılan konuşmanın ardından Genel Sekreter Kurtuluş Yılmaz’a Kırşehir İl Özel İdaresi personelleri adına teşekkür plaketi verildi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku