Güncel

YOZGAT GGK’DAN, BORSA GGK'NA ZİYARET…

YOZGAT GGK’DAN, BORSA GGK'NA ZİYARET…

5 Aralık 2019 07:03
-A

+A


 
TOBB Yozgat Genç Girişimciler Kurulundan Kırşehir Ticaret Borsası İl Genç Girişimciler Kuruluna ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyarete Yozgat Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Erdal Bilge Sadef ve kurul üyeleri katıldı.
Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu adına ise İl Genç Girişimciler Kurulu ve İç Anadolu Bölge Başkanı Ali Döşdemir ile Kurul üyeleri eşlik etti.
Görüşmelerde İki il arasında ticari faaliyetlerin arttırılması ve yeni ortak girişimlerde bulunulması,genç girişimcilerin örnek projeler geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapmak, Hububat paketleme ile ilgili ortak iş yapmak ve e-ticaret ile ilgili birlikte hareket etme kararı alındı.
Yaklaşık 4 saat süren toplantı toplu resim çekinmenin ardından son buldu…
TOBB Yozgat Genç Girişimciler Kurulu tarafından ziyarete ilişkin şu ifadeler kaydedildi:
            "TOBB Yozgat Genç Girişimciler Kurulu olarak Kırşehir ve İç Anadolu Bölge Başkanımız ve Kurulu ziyaretini gerçekleştirdik.
            Toplantıda; iki il arasında birlikte yapılabilecek projeler ve çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunarak ortak payda illerimiz ve bölgemize katma değer katacak projeler oluşturma konusunda güzel ve verimli çalışmalara başladık.
            TOBB Kırşehir ve İç Anadolu Bölge Başkanımız Ali DÖŞDEMİR ve icra Kurulu üyelerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku