Güncel

YÜKSEL ÇAKIR'DAN GAZETEMİZE ZİYARET..

YÜKSEL ÇAKIR'DAN GAZETEMİZE ZİYARET..

19 Haziran 2021 16:23
-A

+A

       Kırşehirspor eski Başkanlarından Nedim Yüksel Çakır, gazetemize yaptığı ziyarette  Kırşehir Belediyespor’a dair yorum ve görüşlerini Memleket Gazetesi genel koordinatörü Zeliha Karayel’e açıklamalarda bulundu.
        Nedim Yüksel Çakır yaptığı açıklamada; Kırşehir'deki mahalli basını dikkatle takip ettiğini ve teknolojik imkanların gelişmesiyle pek çok Kırşehirli'nin memlekete dair gelişmelerden yerel Basınının yayınlarından haberdar olduğunu söyledi.
Kırşehir Belediyespor'un 1. Lige yükselme maçlarını dikkatle, heyecanla seyrettiğini belirten Kırşehirspor eski Başkanı Yüksel Çakır; "Kırşehir Belediyespor'un teknik heyetini, futbolcularımızı ve tabii yönetimimizi bizlere yaşattıkları heyecan için kutluyorum. Ayrıca Kulüp Başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerimizin büyük centilmence gayretlerini rağmen 1. Lige maçlarında deplasmanda özellikle seyirci alımında yaşadığımız çifte standart hepimizi üzdü. Ancak bu tip olayların da şehirdeki birliği, beraberliği pekiştirmesi açısında olumlu bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Umarım şehrimizin her konudaki lobi konusunda eksiklikleri bundan sonra giderilmeye çalışılır. Kulüp olarak; başarımızın en önemli sac ayaklarının biri de ebetteki taraftarlarımızdır; taraftarlarımızın da pandemi sürecinde yapılabilecek desteğin en iyisini yapmasını da takdire şayan olarak değerlendiriyorum. Artık yeni sezonda beklediğimiz gibi statlarımız taraftarlarımıza açılırsa, her maçımızın dolu tribünlere oynayacağını düşünüyorum zira hepimiz takımımıza çok hasret kaldık" dedi.
        Kırşehir Belediyespor yönetimini oldukça başarılı bulduğunu belirten Yüksel Çakır; "Her yönetim yeni başladığında bazı sıkıntılar yaşayabilir ama asıl olan her zaman iyi niyettir. Başta Kulüp Başkanımız Mustafa Bulut bey olmak üzere, yönetim kurumumuzun iyi niyetli çabalarına ve imkanlar dahilinde başarılı bir kadro kurduklarına süreç içinde Kırşehirliler olarak şahit olduk. Belediye Başkanımız Sn. Selahattin Ekicioğlu ve Ticaret Odası Başkanımız Sn. Mustafa Yılmaz ile Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyelerimiz de 2 senedir büyük bir özveriyle şehrin tek profesyonel takımına ve diğer amatör branşlara destek verdiklerini mutlulukla gözlemliyoruz ancak bu destek şehre yayılarak  devam etmeli; Belediyenin ve Ticaret Odasının yükü paylaşılmalı diye düşünüyorum. Bu vesileyle; pek çok Kırşehirli gibi ben de takımınızın adının yeniden Kırşehirspor olması ile ilgili bir çalışma yapılmasını diliyorum, yasal problemlerin giderildiğinde umarım takımımız tarihi Kırşehirspor adına yeniden kavuşur" dedi.(ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Kamil 21 Haziran 2021 13:58

Eeeee..

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku