Güncel

ZAFER PARTİSİ BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

ZAFER PARTİSİ BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

11 Kasım 2021 16:26
-A

+A

       Zafer partisi Kırşehir İl Başkanlığının organizesi ile yerel medya ile kahvaltı buluşması düzenledi ve Zafer Partisi Dış Politikadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sedat Timur, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Türk, Kurucular Kurulu Üyesi Şahin Çakır ve İl Başkanı Mustafa Kılıç basın açıklamasında bulundu. Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Türk ,yaptığı basın açıklamasında,”Zafer Partisi olarak Kırşehir bizim ilk göz ağrımızdır”dedi.Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Türk ;Zafer Partisi Türkiye’de kurulan ilk illerden bir tanesidir Kırşehir, bu bakımdan bizim ilk göz ağrımız.
      İsmail Türk, neden Zafer Partisine  gerek duydu  çizgisi nelerdir ve Türkiye’nin gündemi hakkında şu  açıklamalara değindi.
Türk;Bizlere en sık sorulardan bir tanesi  neden bu kadar milliyetçi  partiler var iken neden yeni bir parti kurdunuz?sorusu ,ile sık sık karşılıyoruz ve bu sorunun cevabını  sizler sormadan ben cevaplamak istiyorum.
Demokrasilerde millete  hizmet etmenin  yolu  siyasettir. Millet iradesinden aldığı güç ile  birleşendir siyaset. Bu  doğrultu ile anayasadan aldığımız güç ile partimizi kurduk .Türk milletine hizmet etme, Türk milletinin kaynaklarını israf edenleri ,Türk milletinin geleceğini yok edenleri önce milletimize ifşa etmek daha sonra  çözüm önerilerimiz ve projelerimiz ile birlikte  yolumuzda ilerleyeceğiz.
Neden Zafer Partisini kurduk?
       Zafer Partisi ,Atatürk’ün izinde  Cumhuriyet değerlerini  korumak üzere kırmızı çizgileri olan bir parti. 
Bu millete   hizmet etmek için her hangi bir partisine gider üyesi olursunuz ve siyaset yaparsınız. Biz Türkçü ,milliyetçi bir parti olmak istediğimiz için Zafer Partisini kurma ihtiyacı duyduk.
Türkiye 70 yıldır sömürülüyor
       Türk;” Marşal yardımları ile Türk milletini uyutup çalıştırmayarak , traktör ,araba ,teknolojik  ürünleri üretmeye kalktığımızda emperyalistler size daha ucuz veririz diyerek fabrikalarımızı kapattırdılar ve bizi tüketim kölesi yaparak  Türkiye yaklaşık 70 yıldır sömürüldü”dedi.
Türk Milleti Sığınmacıların Ülkelerine Dönmelerini İstemektedir
        Cumhurbaşkanın  verdiği rakamlara göre  göçmenlere  yaklaşık 100 bin dolar nakit para harcadığını bildiren Türk,”Göçmenlere  bu denli  harcanan miktar olunca asgari ücretli emekli ve dar gelirlinin neden mutfaklara  ateş düştüğünü  anlamamıza gerek varmı?Hepiniz bu tür durumdan  nasipleniyor ve ekonomimizi  etkiliyor. Bu  göçmenlere olan  kaynak elimizde olsa idi  ekonomideki açıklarımızı kapatabilme gücüne sahip olacaktık”dedi.
        Türk,Bizler göçmenler  ülkelerine gitsin  bizler onlara yine yardım destek yapalım dediğimizde  adamlar bize  ırkçılık yapmayın diyorlar. Allah aşkına bir ülkede savaş varsa her bayram 100 bin kişi Suriye’ye gidip bayramdan  sonra tekrar  dönebilirmi?
 Bizim kaynaklarımız  israf etmeleri hadi bir yana  bırakıyoruz,
       Türk Milleti’nin yüzde 90’ı gibi ezici bir çoğunluğu Suriyelilerin Suriye’ye, Afganlann Afganistan’a, İraklıların Irak’a, İranlıların İran’a dönmesini istemektedir. Türk Milleti ülkemi¬zin örtülü bir şekilde istila edildiğinin farkındadır.
Türk milleti, zayıfa, biçareye, yardıma muhtaç olana kapısını açar ancak ülkesinin işgal edilmesine müsaade etmeyecektir.
Türk Milleti, Türkiye Türklerindir demektedir ve Milletimizin bu doğrultudaki iradesi siyasette bugüne değin hiçbir siyasi parti tarafından temsil edilmemekteydi. Bugünden itibaren Türk Milletinin iradesi Türk siyasetinde temsil edilmektedir.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku