Güncel

ZAHİDEM PARKI ÇİÇEKDAĞI'NIN YENİ YÜZÜ OLACAK

ZAHİDEM PARKI ÇİÇEKDAĞI'NIN YENİ YÜZÜ OLACAK

22 Ekim 2018 07:11
-A

+A


 
Çiçekdağı ilçe  Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana ilçeye yaptığı hizmetlerle ilçe halkının taktirini kazanan Başkan İsmail Deniz, yen yeni projelerle ilçenin çehresini değiştiriyor. İlçeye yapılan hizmetlerle adeta çığır aşan Çiçekdağı Türkiye'nin örnek ilçelerinden bir tanesi. Çiçekdağı Belediyesi projeler kapsamında yer alan ve en kısa zamanda ilçeye kazandırılacak olan Zahidem Parkı  ilçeye ayrı bir güzellik katacak. Sosyal aktivitelerin ve sportif faaliyetlerin yapılacağı bu güzel park Vatandaşlara hizmet verecek.
Konuya ilişkin açıklama yapan Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, "İlçe halkına her alanda hizmet vermeye çalışıyoruz, belediyecilik bir ekip işidir, bizler de ekiplerimizle birlikte ilçe halkına  hizmet etmeye devam ediyoruz.  Bizim anlayışımızda hizmet etmek vardır.
 O yüzden biz başkan olduk, yardımcı olduk, müdür olduk diye düşünmeyiz. Bizde tek makam vardır hizmetkârlık. O yüzden bizim konuştuğumuz tek konu iş ve hizmettir. Makam, mevki statü bekleyenler bunları konuşur, derdi hizmet olanlar işi, hizmeti, hizmetkârlığı konuşur. Ben sahada olan ve halkımıza hizmet götüren bütün ekip arkadaşlarıma buradan teşekkür ediyorum. İlçe halkına daha güzel hizmetler vermek adına yeni yeni projeler üretiyoruz. Bu projeler arasında ilçenin yeni yüzü olacak olan Zahide’m Parkı en kısa zamanda ilçeye kazandırılacak. 1,9 hektar alana kurulacak olan bu parkta sosyal aktivite ve spor aktiviteleriyle gençlerimize ve halkımıza en iyi hizmeti sunacaktır yapımı tamamlandığında ışıklandırılmasıyla ilçeye ayrı bir hava katacak. Şimdiden Kırşehir ve ilçemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku