Güncel

Ziraat Bankası Aksaray Bölge Başkanından Borsaya Ziyaret

Ziraat Bankası Aksaray Bölge Başkanından Borsaya Ziyaret

7 Kasım 2019 07:13
-A

+A


Ziraat Bankası Aksaray Bölge Başkanı Recep Özdemir Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz'u ziyaret etti.
Ticaret Borsasın da gerçekleşen ziyarete Recep Özdemir’in yanı sıra Aksaray Satış ve Performans Müdürü Korcan Şahin ve Kırşehir Şube Müdürü Alper Tütüncü de katıldı.
İkili görüşmede; İvme Finansman paketi ve İstihdam Odaklı İşletme Kredisi hakkında üyelerin bilgilendirilmesi yönünde bilgi alış verişinde bulunuldu.
Ziraat Bankası ile Borsa üyelerinin yaşadığı sorunlarının dile getirildiği ve çözüm önerilerinde bulunulduğu ziyarette Ziraat Bankası’nın bölgede yaptığı çalışmalar hakkında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz’a bilgilendirmelerde bulunan heyet, ticari krediler hakkında Ziraat Bankasının sağladığı kolaylıklar ve son dönemde yapılan faiz indirimleri konusunda bilgilendirmede bulundular.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Yavuz ; “Odalar ve Bankalar ticaret erbabının en yakın iki partneri, her iki kurumda üye memnuniyeti üzerine kurulmuş, üyelere hizmet etmeyi kendilerine şiar edinmişlerdir. Bizler ne kadar sıkı ilişkiler içerisinde bulunursak memleketin ticaret erbabının, sanayicisinin turizmcisinin istek ve beklentilerini azami şekilde anlamış ve en kısa sürede gerekli önlemleri almış oluruz.” diyerek ziyaretlerinden dolayı Ziraat Bankası heyetine teşekkür etti
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku